Diyete Başlamanın zamanı olur mu?

Diyete başlamak için baharı bekleyenlerin planlarında bu sene değişiklik olmuş olabilir. Evde uzun zaman geçirilen bu dönemde, mutfakta daha önce denemediğiniz tarifleri yaparken bulmuş olabilirsiniz kendinizi. Belki öğün sayısı artmış, porsiyonlar büyümüş, acıkmadan yemek yenmiş olabilir.

Yazın gelmesi ile alınan fazla kiloları kalın kıyafetler altına saklamak zorlaşacak. En iyisi fazla kalorileri geride bırakmak. Bunun için hiçbir zaman geç değil. Beslenme sıklığını ve miktarını gözden geçirip, yiyeceklerin kalorisini azaltmak için Canderel  size yardımcı olabilir.

 

Unutmamak gerekiyor ki, diyet sadece bahar ve yaz mevsimi gibi dönemsel olarak yapılan bir liste olmamalı, dengeli beslenme şekli olarak günlük rutinimiz olmalı. Mutfak alışkanlıklarımızı düzenleyerek vücudumuzun ihtiyacı olan besinleri ölçülü bir şekilde gün içinde almaya özen göstermeliyiz.

Diyetimize yön verirken sevdiğimiz tariflerin kalorisini azaltmak için neler yapabiliriz? Bu sorunuzun yanıtını Canderel  formlarını tanıtan Ürünler bölümünden bulabilirsiniz.

Canınız tatlı istediğinde deneyebileceğiniz düşük kalorili alternatifler için Mutfakta Canderel  bölümünü ziyaret etmenizi öneririz.